KADEMELER İTİBARİYLE HALK OYUNLARI ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMLERİ

KADEMELER İTİBARİYLE HALK OYUNLARI ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMLERİ

Federasyonumuz tarafından 2022 yılı içerisinde açılması planlanan Halk Oyunları Antrenör Uygulama Eğitimlerinin planlanabilmesi amacıyla Talep Formu oluşturulmuştur.

Talep formunu sadece Gençlik ve Spor Bakanlığının Temel Eğitim Sınavına katılarak başarılı olan antrenör adayları ve/veya antrenörlerin doldurması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen başvuru şartına rağmen Temel Eğitime hiç başvurmamış ya da başarısız olan kişilerin talep oluşturduğu görülmüştür. Bu kişiler tespit edilip dikkate alınmayacaktır.

Gelen talepler doğrultusunda uygulama eğitimleri planlanarak Federasyonumuzun web sayfasında duyurulacaktır. Kurs başvuruları yine E-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

Talep formunda istenilen bilgilerin kişiye ait ve doğru olarak yazılması zorunludur. Hatalı ya da yanlış beyanda bulunan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Talep Formu Nasıl Doldurulacak?

İlk defa portala kayıt olacak kişiler için:

Federasyonumuzun www.thof.gov.tr adresinden https://online.thof.gov.tr/register linkinden T.C. Kimlik no, Adınız, Soyadınız ve Doğrum tarihinizi yazarak, “Ben Robot Değilim” kısmını işaretleyerek kayıt olunuz.

Ekrandan THOF Kurs Talepleri başlığında “Talep Et” kısmına tıklayarak başvurunuzu yapınız.

Daha önce portalda kaydı olan kişiler için:

Federasyonumuzun www.thof.gov.tr adresinden https://online.thof.gov.tr/login/ linkinden giriş yaparak, THOF Kurs Talepleri başlığında “Talep Et” kısmına tıklayarak başvurunuzu yapınız.

ÖNEMLİ NOT: Talep formunu dolduran kişilerin Temel Eğitim sınav sonucunu [email protected] adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

İlgililere Duyurulur 

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu