Halk Oyunları Mazeret Antrenör Vize ve Gelişim Semineri Hakkında

Halk Oyunları Mazeret Antrenör Vize ve Gelişim Semineri Hakkında

2018 VE 2020 YILLARINDA AÇILAN İNTİBAK KURSU İLE 2. KADEME ANTRENÖR BELGESİNİ ALAN ANTRENÖRLERİMİZİN SPOR BİLGİ SİSTEMİNE BİLGİLERİ YÜKLENMİŞTİR.

Federasyonumuz tarafından 09-10 Ocak 2021 tarihinde başlamak üzere online eğitim olarak Halk Oyunları Mazeret Antrenör Vize ve Gelişim Seminerine İntibak kurslarından 2. Kademe Temel Antrenör Belgesi olan antrenörlerimizde E – Devlet üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Federasyonumuzun Web sitesi https://online.thof.gov.tr/Login linkinden üye olarak kayıt yaptırıp ödemelerini yapan antrenörlerimizin de E – Devlet üzerinden Mazeret Seminerine Başvurularını yapmak zorundadırlar.

Ön kayıt başvuru tarihi aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOT: Bu seminer konusu; 18-21 Ekim 2020 tarihlerinde açılan Gelişim Seminerinde verilen eğitim konusuyla aynıdır. Belirtilen tarihteki seminere katılıp başarılı olan antrenörler katılmayacaktır. Belirtilen tarihlerdeki seminere katılamayanlar için düzenlenmiştir. Gelişim Seminerine katılan antrenörlerimizin 2020-2021 sezonu vizeleri de onaylanacaktır.

Seminer Ön Kayıt Tarihi: 30 Ekim – 31 Aralık 2020

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemiyapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiçbir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 100 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ve T.C. KİMLİK NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuz web sitesinden ve e-devlet Spor Bilgi Sisteminden ayrıca ilan edilecektir. Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu