Halk Oyunları 2. Kademe Antrenör Uygulama Eğitimi

Halk Oyunları 2. Kademe Antrenör Uygulama Eğitimi

Federasyonumuz tarafından 26 Haziran-04 Temmuz 2021 tarihleri arasında ANKARA ilinde Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi açılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunlarından DENKLİK başvurusu yaparak onaylanmış olan kişiler başvuru yapabileceklerdir.

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

ANKARA         Ön Kayıt Tarihi: 14-24 Haziran 2021

Covid-19 salgının kuralları nedeniyle kurs kontenjanımız sınırlı olduğundan; Spor Bilgi Sisteminden başvuru yapılıp, ücret ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kendisinde yada ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 25 Haziran 2021 tarihinden önce HES kodlarını Federasyonumuza yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

2. KADEME TEMEL ANTRENÖR KURSU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

  1. Diploma fotokopisi ( en az lise mezunu olmak ve e-devletten alınan örnek, üniversite öğrencisi ise onaylı öğrenci belgesi)
  2. 1. Kademe Yardımcı Antrenör belgesinin belge düzenleme tarihinden itibaren en az 1 yıl geçiş olması gerekmektedir.
  3. Kurs katılım ücret dekontu (Referans kodu ile TEB Bankası şubelerinden 500 TL yatırılması gerekmektedir. Federasyon hesabına yatırılan ücretler kabul edilmeyecektir)

İlgililere Duyurulur

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu