Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz tarafından 30 Mayıs 2020 tarihinde başlamak üzere online eğitim olarak Halk Oyunları 1. Kademe Antrenör Gelişim Semineri düzenlenecektir. Seminer sadece 1. Kademe Yardımcı Antrenörler içindir, daha üst kademe antrenörler katılamayacaktır.

Ön kayıt başvuru tarihi aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOT: Bu seminer konusu; 06-12 Nisan 2020 tarihlerinde açılan Gelişim Seminerindeki konuyla aynıdır. Belirtilen tarihteki seminere katılıp başarılı olan antrenörler katılmayacaktır.

Seminer Ön Kayıt Tarihi: 20 Nisan – 21 Mayıs 2020

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiç bir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 100 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ve T.C. KİMLİK NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuz web sitesinden ve e-devlet Spor Bilgi Sisteminden ayrıca ilan edilecektir. Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

Antrenör Gelişim Semineri Şartları:

  1. Federasyonumuz tarafından verilmiş olan Spor Bilgi Sistemine kayıtlı 1. Kademe Yardımcı Antrenör belgesine sahip olmak.
  2. 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmış ama başarısız olmuş ve ya herhangi bir sebepten belgesini alamamış kişiler katılamayacaktır.
  3. Seminer sonunda yapılacak olan ölçme değerlendirme testinden başarılı olmak.
  4. Yukarıda bahsedilen şartları taşımayan antrenörlerin başvuruları onaylanmayacaktır.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu