3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimi

3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimi

Federasyonumuz tarafından 25 Eylül-03 Ekim 2023 tarihleri arasında ANKARA ilinde Halk Oyunları 3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimi açılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunlarından DENKLİK başvurusu yaparak onaylanmış olan kişiler başvuru yapabileceklerdir.

Kontenjanın kısıtlı olması nedeniyle ve başvurunun fazla olduğu durumda aşağıda belirtilen şartlara göre başvuru onaylama işlemi yapılarak referans kodu gönderilecektir.

  • Halk oyunları branşında lisanlı sporcu olmak
  • Spor Bilimleri Fakültesi ve/ve ya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olmak
  • Diğer üniversite ve bölümlerden mezun olmak

KURSA KATILIM ŞARTLARI:

  1. Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör “belge tarihinden” itibaren en az iki yıl geçmiş olması
  2. Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör belgesi alındıktan sonra en az iki adet Gelişim Seminerine katılmış olmak gerekmektedir.
  3. Spor Bilimleri Fakültesi ve ya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olup denklik başvurusundan dolayı uygulama eğitime katılacak kursiyerlerde gelişim semineri şartı aranmaz.

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

ANKARA         Ön Kayıt Tarihi: 04-15 Eylül 2023

İSTENEN EVRAKLAR:

  1. Sağlık beyanı (indirmek için tıklayın)
  2. Kurs ücret dekontu (Referans kodu ile TEB Bankası şubelerinden YADA TEB Bankası Mobil Bankacılıktan yatırılması gerekmektedir. Federasyon hesabına yatırılan ücretler kabul edilmeyecektir.)
  3. Mezuniyet tarihi 2008 yılı öncesi olanlar için ilgili kurumdan ya da noterden onaylı diploma sureti (Ayrıca bu kişiler mezuniyet durumlarını e-devlet sayfasına ilgili okullardan ekletmeleri gerekmektedir.
  4. Nüfus cüzdanı sureti

İlgililere Duyurulur

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu