2024 yılı Halk Oyunları Antrenör Mazeret Vize Semineri

2024 yılı Halk Oyunları Antrenör Mazeret Vize Semineri

Federasyonumuz tarafından 23-24 Mart tarihlerinde online eğitim olarak 2024 yılı Halk Oyunları Antrenör Mazeret Vize Semineri düzenlenecektir.

Bu seminere 2024 yılında görev yapacak tüm antrenörlerin katılması zorunludur.

Ön kayıt başvuru tarihi aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Seminer Ön Kayıt Tarihi: 01-15 Mart 2024

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiç bir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 1.250,00 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ve T.C. KİMLİK NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuz web sitesinden ve e-devlet Spor Bilgi Sisteminden ayrıca ilan edilecektir. Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

İlgililere Duyurulur

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanlığı