rivalocasino maxi

1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSLARI AÇILACAKTIR

by / 0 Comments / 5468 View / Ekim 11, 2018

Federasyonumuz 2018 yılı eğitim planında yer alan 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursları 19 Kasım-02 Aralık 2018 tarihlerinde GAZİANTEP, GÜMÜŞHANE, KONYA/EREĞLİ, RİZE, ŞIRNAK VE TUNCELİ illerinde gerçekleştirilecektir. Kurs başvuruları 11 Ekim – 12 Kasım 2018 tarihleri arasında e-Devlet Kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://www.turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Adayların; ön kayıt başvurusu sırasında istenen belgeleri ve biyometrik vesikalık fotoğraflarını ilgili sisteme yüklemeleri ve yükledikleri belgelerin asılları veya onaylı suretlerini kurs yerindeki eğitim yöneticisine teslim etmeleri gereklidir. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin (GSM ve E-Posta) ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur. Söz konusu belgelerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması veya eksik evrak bulunması halinde adaylar hiçbir hak talep edemeyecektir.

Kurs katılım ücreti 450 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ile Garanti Bankası atm/gişelerinden veya internet bankacılığı üzerinden (Kurum Kodu: 3610) yatırılması gereklidir.

ÖNEMLİ: HAVALE VEYA EFT YOLUYLA VE REFERANS NUMARASI OLMADAN YATIRILAN KURS ÜCRETLERİ SİSTEM TARAFINDAN KESİNLİKLE KABUL EDİLMEMEKTEDİR. KURS ÜCRETİNİN YATIRILMAMASI DURUMUNDA BAŞVURU SÜRECİ KESİNLİKLE TAMAMLANMAYACAKTIR.

Kursa katılacak adayların kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuzun web sayfası ve e-Devlet (Spor Bilgi Sistemi <<Başvurularım>>) bölümünde ayrıca ilan edilecektir. Kursa katılacak tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

 

TÜRKİYE HALK OYUNLARI FEDERASYONU

 

Halk Oyunları Eğitim Programına katılacaklarda aranacak şartlar için Antrenör Eğitim Talimatına (Madde 6) buradan ulaşabilirsiniz.

Spor Bilgi Sistemi Antrenör Yetiştirme Kursları e-Devlet Başvuru Rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Antrenör kursları örnek başvuru videosuna buradan ulaşabilirsiniz.